Компанія «RDS» проводить капітальний ремонт на ділянці автомобільної дороги загального користування Н-14 «Олександрівка - Кропівницький - Миколаїв» км 165 + 000 - км 172 + 000.

У лютому цього року під час засідання Уряду виконуючий обов'язки Голови Державного агентства автомобільних доріг України Славомир Новак в своєму зверненні повідомив: «У Миколаївській області починаємо капітальний ремонт. По суті, це буде нове будівництво бетонної дороги, адже ремонтувати тут, нажаль, вже нічого».

Нині актуальність бетонних доріг набирає обертів і вони стають основним видом магістральних доріг, так як є більш екологічними та мають довший термін експлуатації.

Незважаючи на те, що початкова вартість такого покриття вища, ніж асфальтового, з часом цементобетонна дорога повністю виправдовує свою вартість. 

На це впливає той фактор, що через автомобільні перевантаження асфальтобетонна дорога потребує ремонту вже через 2-3 роки, в той час, як цементобетонне покриття не вимагає практично ніякого обслуговування перші 10 років.

Ремонтні роботи на даному об’єкті компанія «RDS» розпочала 19 квітня 2019 року. Заплановано здійснити реконструкцію 7 км дорожнього покриття.

В рамках проекту передбачені наступні заходи:

  • облаштування дорожнього одягу 18см з укріпленого цементом ЩПС, загальною площею 73668 м²;
  • укладання цементобетонного покриття висотою 26 см. Площа цементобетонного дорожнього полотна складе 59668 м².

На ділянці тривають роботи з влаштування узбіч. Уже виконано пристрій дренажного шару з відсіву, а також прокладено 8800 м² (з 35000 запланованих) укріпленої на узбіччях основи з цементом ЩПС 0 х 40.

Для того, щоб забезпечити потреби ремонту цієї ділянки, поруч з об'єктом була побудована виробнича база. Крім того, для здійснення необхідних відновлювальних робіт, компанія «RDS» встановила італійську грунтозмішувальну установку Marini та бетонозмішувальну установку Liebherr Type Betomix 4, продуктивністю 160 кубічних метрів бетону на годину. А також придбала сучасний німецький бетоноукладчик Wirtgen, з шириною укладання бетону до 12 метрів.

Фахівці нашої компанії впевнені: майбутнє - за бетонними дорогами.

бетоноукладчик Wirtgen