27 червня 2019 року був підписаний контракт з Міжнародним банком реконструкції та розвитку (МБРР), в рамках проекту «Другий проект покращення автомобільних доріг та безпеки руху», на проведення робіт з капітального ремонту автомобільної дороги М-03 «Київ-Харків-Довжанський». Сума контракту склала 12 290 265,08 доларів CША.

5 вересня компанія «RDS» отримала Ордер на право виконання робіт. А 12 вересня 2019 року була проведена нарада за участю представників МБРР, замовника «Укравтодор», служби Інженера компанії «СП Temelsu International Engineering Services Inc. і ТОВ ФБМ Україна» і підрядника ТОВ «RDS».

В рамках зустрічі комісія провела інспекцію виробничих баз «RDS», розташованих поряд з автомобільною дорогою М-03, ознайомилася з ділянками майбутніх робіт.

На нараді обговорили стан підготовчих робіт, процес мобілізації персоналу і устаткування «RDS». 

В якості об’єкта виступає ділянка км 300 + 550 - км 323 + 000; км 329 + 050 - км 333 + 250, загальна протяжність – 26,65км.

Згідно проекту будуть проведені земляні роботи, вироблено влаштування дорожнього одягу, влаштування водовідведення, будівництво автопавільйонів, нанесення дорожньої розмітки, монтаж дорожніх знаків і бар'єрного огородження. Також будуть побудовані і відремонтовані 8 штучних споруд, включаючи будівництво тунельного шляхопроводу і надземного пішохідного моста, ремонт 2 мостів, завершення будівництва скотопрогону і 3 підземних переходів.

Проведуть заміну мереж електро- і газопостачання, облаштують зовнішнє освітлення, майданчики відпочинку та проведуть комплекс робіт з монтажу дорожніх метеостанцій.

Проект повинен бути виконаний протягом 245 днів.

Нагадаємо, в серпні 2016 «Укравтодор» розірвав контракт з італійською компанією Todini Costruzioni Generali SpА, яка займалася будівництвом цієї дороги. Потім реалізацію проекту продовжила китайська компанія Xinjiang Communications construction Group Co., Ltd., але в жовтні 2018 роки контракт з підрядником був також розірваний.

Замовником виступає «Укравтодор».

Для компанії «RDS» це перший досвід співпраці зі Світовим банком. Для нас цей проект є стратегічно важливим, адже завдяки йому ми виведемо вітчизняну дорожню галузь на абсолютно новий рівень для України.

Всі виробничі сили мобілізовано і ми готові приступити до робіт.