Ми проводимо ремонтні роботи на ділянці км 165 - км 172, протяжністю 7 км, в рамках будівництва цементобетонної дороги Н-14 «Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв».

У квітні місяці було проведено ряд підготовчих робіт і почалося укладання 26-сантиметрового шару цементобетонного покриття. Вчора були укладені останні метри цементобетону на основному проїзді.

Зараз виконуються роботи по заливці деформаційних швів. У зв'язку зі зміною температур в зимовий і літній період, коли бетон змінюється в обсязі, при будівництві роблять температурні деформаційні шви. Їх пристрій проводять через кожні 105,6 м. Контрольні шви через 4,8 м. На поздовжніх і поперечних швах на глибині 13 см укладали армуючі елементи. При влаштуванні покриття, за технологією, використовували спеціальний поліетилен, який буде перешкоджати проникненню вологи й виконувати захисну функцію для бетону. Це допоможе верствам дорожнього одягу працювати окремо без руйнувань.

Паралельно йдуть роботи по розширенню проїзної частини та влаштування з'їздів, перенесення комунікацій (газопровід, водопровід, лінії електропередач і зв'язку) і монтажу пропускного лотка.

Після завершення комплексу основних робіт буде нанесена дорожня розмітка, встановлені знаки та зроблено освітлення.

 

н14 1 

н14 2