РДС проводить ремонтні роботи в м. Полтава на вулицях Київське і Харківське шосе. Це ділянка автомобільної дороги М-03 «Київ-Харків-Довжанський».

У минулому році ми відремонтували 1400 м цієї дороги. Зараз йдуть роботи на ділянці в 600 м. Виконане фрезерування старого асфальтобетонного покриття і розбiрка старого дорожнього одягу.

На об'єкті є проблема слабких грунтів і обводнення ділянок. Тому, після обстеження і за рекомендаціями Державного дорожньо-дослідного інституту, для зміцнення земельного полотна ми використовували геоматрац: на земельне полотно влаштовується геотекстиль, на який стелиться георешiтка і шар з щебнево-піщаної суміші 070 товщиною 38 см. Такі технології застосовують на слабких підставах.

Зараз - після завершення влаштування геоматрац - Державний дорожньо-дослідний інститут проведе визначення модулів пружності, після чого ми приступимо до влаштування дорожнього одягу. Нижній шар 16 см з СФОП, шар 10 см з крупнозернистого асфальтобетону і 4 см верхній шар з ЩМА-15.

Також ми зміцнимо узбіччя, побудуємо заїзні кишені, бар'єрну огорожу, зробимо зовнішнє освітлення і нанесемо дорожню розмітку.

02 фб min

03 фб min

04 фб min

05 фб min

19 фб min

22 фб min