23 березня 2019 року був розпочатий поточний середній ремонту автомобільної дороги М-12 «Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам'янка» через місто Вінниця.

Роботи проводились на ділянці траси км 423 + 8 - км 428 + 826.

Спочатку дорожні будівельники здійснили фрезерування старого асфальтобетонного покриття глибиною до 9 см. Наступним етапом стало відновлення дорожнього одягу: було виконано облаштування двох шарів конструкції в ровику та розширення з ЩПС С-5 (26 см) і з ЩПС С-7 (15см).

Для влаштування нижнього шару основи використовувався метод регенерації: відфрезерований асфальтобетон змішували з цементом, органо-мінеральними сумішами, щебенем та бітумною емульсією. 

Цей процес відбувався на італійській грунтозмішувальній установці Marini, яка розташована на виробничій базі нашої компанії у Вінницькій області.

Після ущільнення катками 15-сантиметрового нижнього шару основи, дорожні бригади приступили до облаштування вирівнюючого 10 -сантиметрового шару з крупнозернистого асфальтобетону типу «А». 

Далі спеціалісти «RDS» приступили до укладання 5-сантиметрового шару покриття з щебенево-мастичного асфальтобетону (ЩМА-20). Цей матеріал є оптимальним для відновлення завантажених доріг.

Також ми провели роботи по обладнанню з'їздів та тротуарів, встановили дорожні бордюри.

На черзі фінальний етап ремонту – благоустрій об’єкта. Заплановано установити 5 автобусних зупинок, бар’єрну огорожу, нові дорожні знаки та нанести дорожню розмітку.

Всі роботи на даній ділянці йдуть за графіком і незабаром об'єкт буде зданий.

Отже, підіб’ємо підсумки: за 3 місяці компанія «RDS» відремонтувала 5 км дороги.