Фахівці Групи Компанії "РДС" приступили до другого етапу капітального ремонту перехрестя просп. Небесної сотні і вул. Шкільний аеродром в Одесі.

За останні роки інтенсивність руху і потік машин на проспекті Небесної сотні значно зросли. Ця основна артерія, яка пов'язує Одесу з південними передмістями, портами і Чорноморському. На перехрестях накопичується велика кількість машин, виникають пробки. Один з них - перетин проспекту Небесної сотні і вул. Шкільний аеродром. Ремонт перехрестя дозволить істотно збільшити його пропускну здатність.
Ремонт передбачає заміну конструкції трамвайної колії, оновлення прилеглої до неї проїжджої частини і ремонт тротуарів.

foto1

foto2

foto3

Заміна трамвайного полотна тут виробляється за чеською технологією. Саме за такою технологією наша компанія провела ремонт на перехресті М'ясоїдівській і Прохоровской в минулому році. Це був перший досвід заміни трамвайних колій таким способом в Україні.

Ширина монолітної плити на цьому об'єкті 6,6 м, довжина - 30 м. Тут буде прокладений безбаластних шлях з бетонною основою.

foto4

Щоб не перекривати повністю рух, ремонт проводимо в 2 етапи. Із закриттям черзі однієї зі смуг. На одному з проїздів роботи вже завершені.

Ми провели демонтаж старого гумового покриття, шпал і рейок. Потім виконали армування, поклали шпали, залили монолітну плиту 25 см. На монолітну плиту постелили шар худого бетон 8 см, 8 см крупнозернистого асфальтобетону і шар 5см ЩМА. На приляганнях була виконана повне розбирання дорожнього одягу. І потім пристрій 3 шарів асфальтобетону 19 см.

Замінили покриття на тротуарах. Встановили тротуарну плитку і тактильну плитку. Замінили бордюри і зробили водовідведення.

Зараз аналогічні роботи йдуть на другому проїзді.

foto6

foto7

foto7