Ми відкриваємо нові горизонти.  

«RDS» є компанією, яка будує інфраструктуру країни, створює велику кількість робочих місць, займає одну з лідируючих позицій в дорожньо-будівельної галузі. Членство в асоціації дозволить нам ефективно співпрацювати з прогресивними українськими та європейськими компаніями. Спільно з учасниками ЄБА ми будемо намагатися вирішувати важливі для інвестиційного клімату України питання, покращувати його на користь індустрії, суспільства і країни в цілому.

EBA була заснована в 1999 році, як форум для обговорення та вирішення проблем, з якими зустрічаються бізнесмени в Україні.

Сьогодні Європейської Бізнес Асоціація об'єднує понад 1000 світових компаній і є найвпливовішим і масштабним об'єднанням міжнародного бізнесу в Україні. Це компанії, які ведуть свою діяльність прозоро, відповідно до діловою етикою і європейськими принципами ведення бізнесу. 

Також повідомляємо, що 28 серпня 2019 року «RDS» спільно з вісьмома найбільшими дорожньо-будівельними компаніями об'єдналися і створили Національну асоціацію дорожників України (НАДУ). 

Асоціація готова прийняти до своїх лав усіх підрядників, які працюють на українському ринку дорожнього будівництва. Ми виступаємо за те, щоб підтримати національного виробника і працювати в умовах рівної конкуренції, створюючи якісний продукт.

 «І президент, і новий уряд роблять ставку на поліпшення стану українських доріг. Це один з пріоритетів команди президента. Галузь готова до такого виклику, наші українські компанії за рівнем технічного оснащення, технологій, підготовки фахівців вже не поступаються міжнародним лідерам. Ми готові будувати в Україні дороги європейського, світового рівня. Але необхідно вирішити два питання-забезпечити гарантоване фінансування галузі та провести реформу забюрократизованою регулюючої сфери, де ми багато в чому ще живемо за радянськими стандартами. Необхідно об'єднувати зусилля держави і бізнесу. Національна асоціація готова включитися в діалог з Офісом Президента, урядом, профільним комітетом парламенту, Мінінфраструктури, «Укравтодором» для спільного вирішення всього комплексу питань. Ми єдині, хто може сьогодні повноцінно говорити від імені галузі, від імені компаній, які реалізують більшу частину будівельних і ремонтних робіт на дорогах України. »- заявив президент НАДУ Тарас Сиротинський.

Ми сподіваємося об'єднання сильних - це можливість зростання для цілої галузі.