Старт робіт в Житомирській області

Старт робіт в новому регіоні розпочато ?

А щоб робота була максимально успішною та якісною — ми також запустили виробничу базу в Житомирській області.Хочемо, щоб усю інформацію ви отримували з перших вуст. Тому поцікавились у начальника ділянки Владислава Мазура про плани виконання ремонтно-будівельних робіт:

«Перш за все, хочу сказати, що пишаюсь працювати у команді RDS. Я починав свою кар’єру в компанії з проходження виробничої практики в 2011 році, закінчивши Одеський автодорожній коледж. Пройшов 10-річний шлях від дорожнього робітника до керівника виробничої частини, яка розміщена в місті Миропіль. У компанії обіймав посади лаборанта, помічника геодезиста та майстра.Наразі ми розпочали ремонтні роботи на новій ділянці на Житомирщині ?

За планом — капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-03 Житомир-Чернівці на ділянках км 91 + 000 – км 96 + 237; км 75 + 599 – км 82 + 199; км 72 + 200 – км 81 + 800.

Команда вже активно та натхненно працює над вдосконаленням дороги. Адже наша мета — комфортна інфраструктура України».Компанія RDS працює задля досягнення глобальних цілей. Залишайтесь з нами та дізнавайтеся більше ?

Поділитись новиною
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на telegram
Інші новини